Úspěchy žáků výtvarného kroužku

23.02.2011 20:52

V poslední době dosáhli žáci výtvarného kroužku pod vedením paní vychovatelky Lenky Gruberové velkých úspěchů.

Ve výtvarné soutěži Dva světy 2010/2011 „Svět nad zemí – svět pod zemí“ (pořadatelem je JUNIOR – DDM Brno, Dornych 2) odborná porota udělila třetí místo kolektivu našich dětí. Oceněné práce jsou vystaveny do 11.3.2011 v prodejnách knihkupectví Barvič a Novotný v Brně (www.barvic-novotny.cz).

Dalším velkým úspěchem je udělení Ceny za kolektiv prací ve výtvarné soutěži „Můj kraj – aneb maluji, tedy jsem“ (pořadatelem je Gymnázium P.Křížkovského s uměleckou profilací, Kristenova 27, Brno). Slavnostní vyhlášení výsledků s výstavou ohodnocených prací se uskuteční ve čtvrtek 24.února 2011 v 17 hodin ve foyeru Radnice ÚMČ Brno-Komín, Vavřinecká 15 (www.gymum.cz).