Úspěch kroužku výtvarné výchovy

15.02.2012 21:54

Naši malí výtvarníci opět zaznamenali veliký úspěch v XIX. ročníku výtvarné soutěže Dva světy s tématem Svět písma – svět obrazů. Letošního ročníku (2011/2012) se zúčastnilo 224 dětí, mládeže a školních kolektivů z mateřských, základních a středních škol Brna a Jihomoravského kraje. Práce našich dětí pod vedením paní vychovatelky Lenky Gruberové především ocenila odborná porota.

U vítězných autorů porota ocenila zejména nápaditost při volbě vyjadřovacích prostředků a formálně originální ztvárnění daného tématu. Z obsahového hlediska vybrané práce vynikají kvalitně zpracovanou pedagogickou koncepcí s důrazem na mezikulturní přesah jednotlivých uměleckých oborů.

Vítězné práce budou vystaveny v prostorách knihkupectví Barvič & Novotný v Brně do 13.4.2012 a na www.barvic-novotny.cz , kde bude možnost vybrat další vítěze v březnovém internetovém hlasování.

V ýsledková listina