Malí výtvarníci úspěšně reprezentují naši školu

13.03.2013 07:52

Děti z obou našich škol opět obsadily přední příčky v tradiční výtvarné soutěži, ve které bodujeme již po několik let. Jde o soutěž, kterou vyhlašuje JUNIOR - Dům dětí a mládeže Brno. Tématem letošního, již XX. ročníku výtvarné soutěže Dva světy, bylo zobrazení Světa dětí a světa dospělých, dvou světů vzájemně se prolínajících i ovlivňujících. Letošního ročníku (2012/2013) se zúčastnilo 405 dětí, mládeže a školních kolektivů z mateřských, základních a středních škol Brna a Jihomoravského kraje. Práce našich dětí ocenila jak veřejnost svým hlasováním, tak i odborná porota.

Listinu vítězů přikládáme v příloze. Vítězné práce budou vystaveny do 15. 4. 2013 v prodejnách knihkupectví Barvič & Novotný v Brně a na www.barvic-novotny.cz, kde bude možnost vybrat další vítěze v březnovém internetovém hlasování.

Výsledková listina ke stažení.