Za svou obec čistější

03.05.2014 11:28

Tak s tímto heslem v rámci celoškolního projektu vyrazili žáci naší školy do švábenických ulic, aby svou „troškou do mlýna“ přispěli k jejich očistě. Ti nejmenší z nás zamířili ke kostelu, druzí se zaměřili na samotné okolí naší školy a ti nejstarší a nejzkušenější vyrazili k rybníku. Počasí nám přálo a během vycházky se nám všem podařilo posbírat vše, co hyzdí či prostě do přírody nepatří. Přestože vedení městyse pečlivě dbá na udržování pořádku ve všech lokalitách, byli jsme i my ve sběru odpadků „úspěšní“.

Vše, co žáci cestou našli a nasbírali, roztřídili a následně i umístili do příslušných kontejnerů.

S pocitem dobře odvedené práce se pak společně vraceli do školy.

Mgr. Ivana Florusová, učitelka