Zdraví máme jenom jedno

09.10.2017 13:25

V pátek 6.10.2017 se na naší škole konal v rámci celoročního projektu "S písničkou jde všechno líp" výchovný koncert "Zdraví máme jenom jedno", který byl zaměřený na důležitá aktuální témata z oblasti "Hudbou proti drogám" jako je šikana, kyberšikana, alkohol, tabák a v neposlední řadě také na volnočasové aktivity.

Zazněly známé pohádkové písničky, dětské hity, nechyběly ani novinky poslední hitparády z tvorby domácích i světových autorů (např. Jaromír Nohavica, Tomáš Klus, Michael Jackson aj.)  - to vše doplněné mluveným slovem.

Žáci se během programu aktivně a s chutí zapojili zpěvem a tancem, odpovídali na různé otázky k tématu. Do svých tříd tak odcházeli obohaceni o další informace z oblasti prevence, které jim byli prezentovány netradiční formou.

Mgr. Jana Zatloukalová